Pojištění na cesty, pojištění do zahraničí

Na našich cestách nás může potkat mnoho událostí, na které je lépe mít sjednáno cestovní pojištění. A to pojištění nejenom léčebných výloh, ale také pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění storna zájezdu, storna letenky, storna ubytování a další.

Cestovní pojištění lze sjednat na cestu po České republice nebo cestu do zahraničí. V naší nabídce najdete velký výběr cestovního pojištění z nabídky osmi pojišťoven. Pojištění storna zájezdu případně individuálních cestovních výdajů Vám nabídneme od třech pojišťoven.

Nezapomeňte při uzavírání cestovního pojištění na pojištění odpovědnosti za škody způsobené třetím osobám. V současnosti není nic neobvyklého, když se na zahraniční sjezdovce neúmyslně srazíte s lyžařem cizincem, který následně vymáhá škodu na zdraví, ušlý zisk a další výdaje spojené s jeho léčením.


Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění online za pár minut. Porovnejte několik cestovních pojišťoven a vyberte si to nejlepší cestovní pojištění.

SPOČÍTAT

Pojištění storna zájezdu

Pojištění storna zájezdu

Uzavření pojištění storna zájezdu přes internet. Porovnání pojišťoven. Pojišťovna Vám uhradí náklady spojené se stornem zájezdu.

SPOČÍTAT